Dierovka pílová HSS-BIMETAL - súpravy

Kód: SV0708305 Výrobca:

Produkt ponúkame v nasledujúcich variantoch:

parametre vrtáka
Od € 57.16
€ 47.24 bez DPH
Skladom
Ks

V naší nabídce máme dvě sady děrovek HSS-BIMETAL
 Klempířská sada 9 dílná obsahuje děrovky průměrů: 19/22/32/35/40/51/64mm se dvěma adaptéry s šestihranou stopkoua středícím vrtákem pro upnutí děrovek 14-30mm a 32-125mm.
Elektrikářská sada 9 dílná obsahuje děrovky průměrů : 22/35/38/44/51/68/76mm  se dvěma adaptéry s šestihranou stopkoua středícím vrtákem pro upnutí děrovek 14-30mm a 32-125mm.

Zobraziť detailný popis

Detailný popis

Děrovka pilová HSS-BIMETAL je specializovaná na kruhové otvory v kovu a dřevě
Doporučujeme pro vrtání : ocelolitiny,šedé litiny,konstrukční oceli, legovaného a nelegovaného hliníku,bronzu, mědi, PVC,plexiskla,sádrokartonu a dřeva

Použití:
ve stojanových vrtačkách,ručních vrtačkách a vrtacích kladivech (s vypnutým příklepem).

Maximální hloubka řezu pro všechny průměry je 38mm, kvalita řezu závisí na správných otáčkách a správném chlazení. Při řezání kovů by jste měli používat vysoce kvalitní řezný olej(s výjimkou litiny), pro zabránění přehřívání pily by se měly vznikající piliny a špony co nejčastěji odstraňovat,děrovka je ideální pro elektrikáře,topenáře a instalatéry,klempíře a zámečníky,dále ve strojírenství.
Bimetalový korunkový vrták HSS je vybaven ostrým ozubením. Tuto ostrost udržíte tím, že budete korunkový vrták řádně uchovávat a používat na určené materiály. Křížení zubů zaručí potřebné prostřihování a zabrání tak zahřátí korunkového vrtáku a příliš velkému tření na obrobku.

Hodnotenie produktu

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!

Napíšte hodnotenie
*
*